Cytat

„Zdjęcie to wyrażanie wrażeń. Jeżeli piękno nie będzie istnieć w nas samych, to jak w ogóle będziemy mogli je zauważyć”? - Ernst Haas

O mnie

Kilka słów o mnie…

…a wszystko zaczęło się w 2006 roku od założenia konta na pewnym portalu fotograficznym. Fotografia od tamtego czasu jest moją życiową pasją (a nie sposobem na życie) i to właśnie ona poświęca mi większość mojego wolnego czasu.

Kolejna sesja jest dla mnie kolejnym wyzwaniem, a nie realizacją kolejnego schematu. Swe zdjęcia oceniam przez pryzmat walorów estetycznych, a także jakości i techniki którą ciągle doskonalę.

Nie mam (jeszcze) 20 letniego doświadczenia w fotografii, a swoich prac nie boję się wystawiać pod publiczną krytykę osób z właśnie takim doświadczeniem na różnych portalach fotograficznych. Fotografię traktuję bardzo poważnie bo zamierzam być poważnym szanowanym fotografem, nie zwykłym pstrykaczem zdjęć. Myślę że nie ma przyjemniejszego uczucia niż satysfakcji dobrze wykonanego zlecenia – być może również waszej życiowej pamiątki np.  fotografii ślubnej.

Zawodowo inżynier informatyk – kierownik sekcji, a także właściciel  Agencji Reklamowej Draft MEDIA. Skorzystaj z moich usług i przekonaj się z słuszności swojego wyboru.

Opinie klientów